الکتروسکوپ Electroscopes

الکتروسکوپ Electroscopes (8)

09 -2668

مدل 301 دیجیتال

مدل 301 (دیجیتال) یک ابزار جستجوی پیشرفته را در میان علاقمندان به کاوش گنجینه است تا با استفاده 301 دیجیتال و نشانگر شماره روی صفحه LCD در ارتباط با آنتن  بهتر تنظیم شود. LCD دارای ویژگی های متعددی است که کاربر را با راحتی بیشتری نسبت به قبل ارائه می دهد. در مرکز صفحه نمایش، تثبیت کننده ی الکترونیکی، اپراتور را به متعادل سازی مدل  301 دیجیتال کمک می کند. هنگامی که به درستی متوازن شده، یک صدای قابل شنیدن است و کلمه READY برای اطمینان اپراتور قابل مشاهده است. صفحه نمایش دارای نور پس زمینه برای شرایط کم نور است. نماد باتری بر روی صفحه نمایش است تا عمر باتری کاربر را نشان دهد. هنگامی که مدل 301 (دیجیتال) روشن است، اما تعادل نداشته باشد، باتری را خاموش می کند تا عمر باتری را حفظ کند.

عمق کار 301 دیجیتال 4 متر و شعاع عملکرد 4 کیلومتر است مه برای اهداف بزرگ این عدد بیشتر می گردد .

قیمت: 2،495 $

سازنده: الکترواسکوپس

ادامه مطلب...
28 اسفند 1396

مدل 301 انالوگ

 

از سال 1986 مدل  301 انالوگ با موفقیت به وسیله کاوشگران و جویندگان طلا مورد استفاده قرار گرفت. مدل  301 انالوگ بهرای  یک اپراتور ماهر که مدت زمان لازم برای یادگیری و درک عملکرد آن است، به عنوان یک "سلاح مرگبار در این زمینه" نامگذاری شده است. مدل 301 انالوگ  با داشتن طلا و نقره ای متفاوت، دارای حداکثر 4کیلومتر شعاع به علاوه اهداف بزرگتر است و عمق های جستجو را تا 4 متر نشان می دهد. با قرار دادن اقلام از راه دور، مدل  301 انالوگ زمان صرف شده در زمینه را به طور قابل توجهی کاهش می دهد .

قیمت: 2،195 $

سازنده: الکترواسکوپس

ادامه مطلب...
21 تیر 775

فلزیاب آنتنی مدل 20 |  MODEL 20 ساخت شرکت Electroscopes آمریکا است . ردیاب  آنتنی مدل 20 |  MODEL 20 با بهره مندی از آخرین تکنولوژی روز دنیا بهترین نتیجه را با تفکیک به شما می دهد . قیمت ردیاب فلزیاب آنتنی مدل 20 |  MODEL 20 695 $ می باشد

 

فلزیاب آنتنی مدل 20 |  MODEL 20

ردیاب گنج آنتنی مدل 20 |  MODEL 20 انتخاب خوبی برای گنج یابان می باشد که نیازی به حمل زیاد تجهیزات ندارد . ردیاب  مدل 20 |  MODEL 20 نتیجه سالها تحقیق و بررسی مهندسان ساخت دستگاه شرکت Electroscopes آمریکا می باشد  که برای اسکن و آشکار سازی گنج ، طلا ، نقره ، سکه و آثار باستانی مختلف طراحی شده است .

 

ردیاب مدل 20 |  MODEL 20 چگونه کار  می کند ؟ 

 مدل 20 |  MODEL 20 اگه چه برای کاوشگران حرفه ای گزینه مناسبی است ولی دستگاه مدل 20 |  MODEL 20 همچنین یک انتخاب عالی برای شکارچیان گنج تازه کار نیز می باشد .

 

نوع عملکرد ردیاب مدل 20 |  MODEL 20

مدل 20 |  MODEL 20 دارای یک سوئیچ برای کاوش و اسکن تفکیکی برای فلزات ، طلا و نقره است .

 

حداکثر عمق و شعاع عملکرد مدل 20 |  MODEL 20

مدل 20 |  MODEL 20  حداکثرشعاع  1.2 کیلومتر یا یک مایل و حد اکثر 2 متر یا شش فوت را کاوش می کند . البته این میزان بسته به شرایط مختلف محیطی متغیر می باشد .

 

تجهیزات و لوازم جانی مدل 20 |  MODEL 20

تستر   طلا / نقره ای ،  باتری قلیایی 9volt ،  ولوم قابل تنظیم حساسیت دستگاه ، نشانگر باتری

 

 

دستگاه شعاع زن  مدل 20 |  MODEL 20 چه نوع فلزی را کاوش می کند ؟

دستگاه شعاع زن  مدل 20 |  MODEL 20  دارای سوییچ های طلا و نقره و تمامی فلزات گرانبها  All Metals/ Gold و Silver و اشیاء باستانی قدیمیمی باشد

 

فلزیاب آنتنی  MODEL 20 را از کجا بخریم ؟

شما می توانیده با مراجعه به نمایندگی های معتیر شرکت الکترواسکوپس خرید خود را با اطمیان انجام دهید .

اسپادانا نماینده رسمی شرکت الکتروسکوپ Electroscopes آمریکا در امارات و ایران

 

 

شما می توانید با مشاورین و مهندسیت ما به شماره های 09195699287 – 009715098799773  در تماس باشید .

اسپادانا نماینده فروش ردیاب فلزیاب آنتنی  MODEL 20  شرکت Electroscopes  به قیمت کارخانه سازنده .

ادامه مطلب...
03 بهمن 1396

سیستم B

تعدادی از مشتریان ما تقاضای یک مدل اقتصادی برای کمک به کاوش گنج  خود را بدون به خطر انداختن کیفیت، قابلیت اطمینان و عملکرد ردیاب را داشتند. ما معتقدیم ردیاب جدید B  ابزاری ارزشمند خواهد کرد که برای رسیدن به اهداف مشتریان است. بگذارید این ردیاب طلای  به شما در جستجوی گنج  کمک کند. این می تواند یک ابزار موثر در کاوش گنج شما باشد و مطلقا  برای هر کشف جدی باشد.

 

قیمت: 495 $

سازنده: الکترواسکوپس

ادامه مطلب...
27 -2668

ریگلاتور تنظیم کننده

Regulator آخرین نوآوری شرکت  Electroscopes توسط اقای توماس است که اپراتور را قادر به کاوش مواد مورد نظر خود می کند. این ردیاب استثنایی با شعاع بلند همیشه برای طلا  تنظیم شده است، اما با قرار دادن یک تکه از فلز مورد نظر در محفظه نمونه، کاربر توانایی  جستجوی خود را به سایر فلزات گرانبها که قبلا  قابل شناسایی نیست گسترش می دهد. ردیاب اجازه می دهد تا کاربر مواد معدنی را حذف نماید.ردیاب رگولاتور مناسب برای انواع کاوش گنج است، اما در کاوش قطعات طلا و سکه بسیار عالی است.

 

قیمت: 1،495 $

سازنده: الکترواسکوپس

ادامه مطلب...
06 -2668

فلزیاب گراویتاتور Gravitator پیشرفته ترین ردیاب شرکت الکتروسکوپ امریکا است.
سيستم فلزیاب گراویتاتور Gravitator مي‌تواند شما را در جهت پيدا كردن طلا و نقره کمک می‌نمايد. 

قیمت فلزیاب گراویتاتور : 6250 دلار


فلزات قابل کاوش با فلزیاب گراویتاتور Gravitator:


دستگاه فلزیاب گراویتاتور Gravitator قابلیت کاوش طلا . نقره .و اشیا قدیمی را دارا می باشید.


ویژگی های دستگاه فلزیاب گراویتاتور Gravitator :


دستگاه فلزیاب گراویتاتور Gravitator دارای پیشرفته ترین سیستم ردیابی است .
حمل نقل دستگاه فلزیاب گراویتاتور Gravitator بسیار اسان است.


لوازم و تجهیزات فلزیاب گراویتاتور Gravitator :


تستر طلا و نقره . محدوده یاب دیجیتال . نمایش جهت . باتری قابل شارژ . صفحه نمایش دید در شب . نشانگر باتری . شاخص تعادل


حداکثر عمق و شعاع فلزیاب گراویتاتور Gravitator :


دستگاه فلزیاب گراویتاتور Gravitator دارای شعاع عملکردی 500 متر و عمق 8 متر می باشد .که بسته به شرایط خاک متغیر است.

 

ادامه مطلب...
08 مهر 775

دستگاه اسپکتور

 

این ردیاب جدید Electroscope طراحی شده است وسیله فوق العاده استفاده شده برای جستجوی یک منطقه مورد نظر برای کاوشگران گنج و تجزیه و تحلیل است . Pro-Spector دارای تنظیمات طلا یا نقره ای جداگانه و تنظیم دیجیتال برای تنظیم بهینه با اعداد بزرگ روی صفحه نمایش و قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش LCD است و کاربر را با جذابیت بیشتری نسبت به مواد مورد نظر در این زمینه، ارائه می دهد. دکمه تنظیم  بسیار دقیق است و هنگامی که کاربر آن تنظیم را بر روی هر دو طلا یا نقره قرار می دهد، می توانند مطمئن باشند که که همه چیز اماده است. سیستم آنتن نیز به یک تنظیم کننده دستگاه  Pro-Spector تبدیل می شود به عنوان تنظیم طول آنتن در ارتباط با  تنظیم دقیق ترین تنظیم را فراهم می کند. عمر باتری آلکالن 9 ولت با نماد باتری روی LCD کنترل می شود.

قیمت: 1،995 $

سازنده: الکترواسکوپس

ادامه مطلب...
17 -2634

شرکت الکترواسکوپ

ریگلاتور  دیجیتال

قیمت: 1،795 $

 این دستگاه نسخه دیجیتال دستگاه Regulator برای طلا تنها است، کار با این دستگاه بسیار اسان به سادگی فلز نمونه را در محفظه شناسایی شده است. در حال حاضر با صفحه نمایش ال سی دی ان تنظیمات به سادگی انجام می شود. اعداد برای مشاهده را می توان بر روی صفحه نمایش دید که شما می توانید  بهترین تشخیص را تنظیم کنید. صفحه نمایش همچنین ویژگی های نور پس زمینه برای شرایط نور کم و یک آیکون باتری برای نشان دادن عمر باتری را دارا است. اگر شما به دنبال طلا، رگه، شکارگنج و یا فقط به دنبال یک منطقه برای راه اندازی تجهیزات خود در رودخانه یا یک جریان، تنظیم کننده های دیجیتال ممکن است برای شما باشد.

قابلیت اکنشاف حلقه و انگشترهای قیمتی، انبارها کوچک، و تعیین محل حفره

قابلیت اکتشاف شهاب سنگ ها، پلاتین، و سایر فلزات گرانبها

 

شرکت اسپادانا نماينده  شرکت الکترواسکوپس در ايران .امارات متحده عربي .روسيه . عراق. ترکيه .افغانستان

 

ادامه مطلب...

تماس با اسپادانا فروش دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب

آدرس : امارات متحده عربی دبی دیره بین اتصالات و شهرداری ساختمان المصرف شماره 5

 شماره تماس : 00971508799773  - 0097142501354  شماره تماس ایران : 09195699287

پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     کانال تلگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا    اینستاگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب    آپارات فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا

X

Right Click

No right click