جئواگزمینر Geoexaminer مطلب ویژه

جئواگزمینر Geoexaminer azari
جئواگزمینر Geoexaminer جئواگزمینر Geoexaminer azari

جئواگزمینر Geo Examiner

 قیمت بیسیک :3800 €

قیمت پرو: 6500 €

 

جئواگزمینر Geoexaminer

یونان است که هم به صورت جی پی ار (رادار نفوذ کننده در زمین) و هم به صورت جئوالکتریکال ( بصورت ارسال الکتریسیته در زمین و سنجش میزان مقاومت فلز و حفره در زمین ) و هم به صورت پالس اینداکشن ( فلزیاب معمولی ) کار می کند . مدل بیسیک آن فقط اصل دستگاه جئواگزمینر Geo Examiner است که به صورت راداری کار می کند و مدل پرو شامل دستگاه جئواگزمینر Geo Examiner بیسیک به علاوه مگنتومتر و فلزیاب و پراب 22 تایی برای جستجو به صورت جئوالکتریکال می باشد .

گنجیاب و فلزیاب و طلایاب اگزاماینر Geo Examiner ساخت شرکت گلددیتکتورز یونان یکی از قوی ترین و بهترین گنج یاب و فلزیاب و طلایاب های ساخت یونان است که هم به صورت جی پی ارgpr (رادار نفوذ کننده در زمین) و هم به صورت جئوالکتریکال ( بصورت ارسال الکتریسیته در زمین و سنجش میزان مقاومت فلز و حفره در زمین ) و هم به صورت پالس اینداکشن ( فلزیاب معمولی ) کار می کند . مدل بیسیک جئواگزمینر Geo Examiner آن فقط اصل دستگاه است که به صورت راداری کار می کند و مدل پرو جئواگزمینر Geo Examiner شامل دستگاه بیسیک به علاوه مگنتومتر و فلزیاب و پراب 22 تایی برای جستجو به صورت جئوالکتریکال می باشد .

 

روش کار در جئو الکتریکال فلزیاب اگزاماینر به صورت انتقال میزانی مشخص از برق از طریق دو پراب فرستنده و دریافت آن از طریق  دو پراب گیرنده کار میکند. فلزاتی مانند طلا و نقره و مس بخاطر رسانایی زیاد جریان الکتریسیته را سریعتر از خود عبور می دهند و حفره و تونل و اتاقک بیشترین مقاومت الکتریکی را از خود نشان می دهند و پردازنده دستگاه جئواگزمینر Geo Examiner با سنجش سرعت برگشت الکتریسیته آنها را به سرعت تشخیص می دهد و یافتن آنها به وسیله اگزاماینر آسان تر می سازد.

 

جئواگزمینر Geoexaminer

میزان نفوذ این سیستم در خاک بر مبنای فاصله بین پراب ها ی گیرنده و فرستنده تعریف می شود .

جئواگزمینر Geo Examiner علاوه بر فلزات ، فضاهای خالی مانند قبر ها و تونل ها را پیدا میکند . مدل  پرو شامل یک فلزیاب نیز می باشد که قادر است تا عمق 2 متر فلزات کوچک را پیدا کند و آن ها را تفکیک نیز بنماید .

فلز یاب EXAMINER  دارای سیستم تصویربرداری قوی و لحظه ای 

 

برای کار کردن با دستگاه فلزیاب و گنج یاب زمین جئو اگزاماینر (Geo Examiner) نیازی به لپ تاپ ندارید،  دستگاه جئواگزمینر Geo Examiner دارای یک کامپیوترقابل حمل و جابجایی 9 اینچی با صفحه حسی و لمسی می باشد.

هیچ دکمه، کلید یا تنظیمی ندارد، برای کار کردن با آن از قلم خود دستگاه یا نوک انگشتتان روی LCD TFT استفاده نمایید

با خرید یک دستگاه فلزیاب و گنج یاب جئو اسکنر Geo Examiner شما صاحب 3 دستگاه می باشد .

 جئواگزمینر Geoexaminer

ژئوفیزیک: برای تشخیص ، شناسایی، و تفکیک نموداری و ترسیمی اشیای فلزی از فضا های خالی بکار می رود .

مگنومیتر : یک آنتن شیب پیمای 80 سانتی بسیارحساس که توزیع میدان مغناطیسی زمین را که  توسط محفظه های خالی، فلزات آهنی، پی ها و دیواره ها ایجاد میشود را شناسایی می کند.

تشخیص دهنده فلزات : تشخیص و تفکیک فلزات مفید از فلزات غیر مفید راسیستم جئواگزمینر Geoexaminer دارا می باشد .

علاوه بر فلزیاب اپراتور می تواند از مگنتو متر قدرتمندی که می تواند تا 6 متر خاک را اسکن نماید و فلزات با ارزش  و فضاهای خالی را پیدا کند استفاده نماید. کار کردن با magnetometer  بسیار ساده است.

جئواگزمینر Geoexaminer 

اخیرا  موارد متعددی از  نمونه های تقلبی تولیدات شرکت imagelocators  در ایران مشاهده شده است.در بسیاری از موارد قیمت این محصولات بسیار پایین تر از قیمت شرکت تولید کننده است. نمونه های تقلبی اگزاماینر – ری فایندر – اسپکترا و الیمنیتر ای 120 در ایران تولید و به نام شرکت اصلی به فروش رسیده است.

برای جلوگیری از هر ضرر و زیانی قبل از خرید با شرکت سازنده در آن تماس بگیرید. 

اسپادانا عرضه بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های گنج یابی طلایابی و فلزیابی اروپایی و امریکایی در ایران ، عراق ، امارات متحده عربی ، روسیه

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 04 بهمن 1396 09:52
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: ال رودز L Rods »

تماس با اسپادانا فروش دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب

آدرس : امارات متحده عربی دبی دیره بین اتصالات و شهرداری ساختمان المصرف شماره 5

 شماره تماس : 00971508799773  - 0097142501354  شماره تماس ایران : 09195699287

پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     کانال تلگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا    اینستاگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب    آپارات فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا

X

Right Click

No right click