مراقب جیب بر های گروه های تلگرام باشید

مراقب جیب بر های گروه های تلگرام باشید

 

جیب بر های حرفه ای برای اینکه کار خودشان را بدون دردسر انجام بدهند عموما با ایجاد یک دعوای ساختگی حواس قربانی خود را پرت می کنند تا همکار و شریک آنها جیب ناظر این دعوا را بزند و بعد که به هدفشان رسیدند به سرعت ناپدید می شوند و می ماند قربانی مال باخته که خیلی وقتها حتی نمی فهمد این دعوای ساختگی واسه دزدین پول او طراحی و اجرا شده بود.

همانطور که همه دوستان شاهد هستند بعد از هر تماس شما با هر شرکت فلزیابی در داخل ایران شما به عضویت یکی از این گروه ها در تلگرام در می ایید .این گروه ها یا برای فروش دستگاه هستند یا برای به اصطلاح کارشناسی محل گنج اما در کل هدف گروه همان ایجاد دعوای ساختگی و فضای مناسب برای کلاه برداری است.

 

بیشترافرادی که به اسم کارشناس ما با آنها روبرو می شویم حتی سواد کلاس 9 را هم ندارند ولی چنان به جرات و اطمینان صحبت می کنند که پروفسورهای دانشگاهی هم جرات این جور اظهار نظر هایی ندارند .در قدیم کسی این جور افراد را جدی نمی گرفت .حد اکثر حرف های انها هم حرفهای پای بساط بود که برای تفریح یا گرم کردن همان جمع مناسب بود .

 

الان با پیشرفت تکنولوژی و امدن تلگرام این افراد بیکار الان نقش مهم کارشناس و استاد را پیدا کرده اند بدون اینکه در تمام عمرشان حتی 3 کتاب باستان شناسی و علائم را مطالعه کرده باشند .به راحتی کسی که علم غیب دارد نظر می دهند .راهنمایی می کنند و در نهایت هزینه و پول طلب می نمایند .چون کسی از ابتدا این شخص را نمی شناسد این افراد به اسم کارشناس در گروه های تلگرام جولان می دهند.متاسفانه خیلی از افراد تازه کار این زمینه هم چون این بحثها برایشان جدید است و خیلی جذاب به نظر می رسد جذب این اقای کلاه بردار به اصطلاح کارشناس شده و ماه ها یا سالهای عمر خودشان را با داستانها و دروغ های این شخص به هدر می دهند.

 

تا از سواد و معلومات واقعی این افراد در گروه ها مطمئن نشده اید هیچ پولی به این افراد ندهید و به نظرات به  اصطلاح کارشناسی انها ارزشی نگذارید چون غیر از گمراه کردن شما هیچ نتیجه ای در بر نخواهند داشت.

 

در گرو ه های شرکت های فلزیابی هم چندین نفر که عموما برای همان شرکت فروشنده کار می کنند به عنوان خریداران قبلی یا کاربر جمع شده اند و نسخه می پیچند و دستگاه با کارایی بالا معرفی می کنند که عموما یا دستگاه جعلی ساخت همان شخص یا شرکت است یا وسیله ای است که سود بالاتری برای فروشنده فلزیاب به همراه می اورد .

 

به طوری که یکی از فروشنده ها به عنوان مشتری در گروه می پرسد کدام دستگاه بهتر است و یکی دیگر از همکاران همان شخص جواب می دهد که مثلا من یک کاسه را در فلان عمق راحت با این دستگاه گرفتم .فرد تازه وارد هم که عموما اطلاعات کافی و درست ندارد فکر می کند اینها چندین نفر مختلف هستند که صادقانه اطلاعات خود را در اختیار گروه می گذارند .

در حالی که در بهترین حالت این کاربران جعلی نقش همان شریکان دزدی را ایفا می کنند که در خیابان دعوای ساختگی درست می کنند تا جیب یک نفر را خالی کنند و به اهداف شوم خودشان برسند .

 

اگر قصد خرید دستگاهی را دارید خودتان را اسیر اطلاعات غیر صحیح و غلط فروشنده ها نکنید و خودتان را در اب گل الود گروه های تلگرامی که هدفی جز گمراه کردن شما و ترغیب شما به خرید یک دستگاه ناکارامد یا جعلی ندارند نیندازید .این به اصطلاح خریداران دروغین یا کاربران جعلی نه برایشان مهم است که شما این پول را با چه سختیی به دست اورده اید نه برایشان مهم است که این دستگاه در منطقه شما جواب خواهد داد یا خیر.هدف انهاکه فروشنده همان شرکت هستند و فقط نقاب مصرف کننده زده اند، فقط دست یافتن به پول شماست .اینکه چه بلایی بعد برسر شما می اید برای انها اصلا هیچ اهمیتی ندارد.سعی کنید به جای گرفتن اطلاعات از گروه های تلگرام با خود سازنده دستگاه مکاتبه کنید و مطمئن شوید که سایت و شماره تلفن های انها ساختگی و جعلی نیست.حد اقل یک بار به تلفن ان شرکت زنگ بزنید و ببینید که ان طرف خط کسی گوشی را بر می دارد ؟یک نفر که کمی وارد است متن آن را بخواند و ببیند واقعا یک امریکایی یا یک آلمانی آن متن را نوشته است؟

 

عموما این فروشنده ها تکیه کلام "به شرط " هم دارند که مشخص نیست که به شرط چی ؟ به شرط نابودی خریدار ، به شرط اواره شدن خریدار، به شرط اینکه دستگاهی که طرف دارد می خرد هیچ کارایی برای ان محل ایشان ندارد؟ به شرطی که حتما خریدار فریب خورده است؟؟؟و تازه وقتی دستگاه فروخته شد مگر دیگر می شود فروشنده را پیدا کرد و دستگاه را به او پس داد که به شرط به من فروخته اید؟

در این سالهای تجربه ما چه بسیار خریدارانی را دیده ایم که به شرط دستگاه جعلی خریده اند .عموما کسی که ریگی به کفش دارد چیزی را به شرط می فروشد وگرنه دستگاهی که درست و سالم است احتیاجی نیست که به شرط فروخته شود .خود من نسبت به این کلمه به شرط در همه خریدهایم حساس شده ام .

 

اطلاعات غلط و نادرست وهپروتی یا دعوای ساختگی فروشندگان با نقاب مصرف کننده و کاربرما را به اهدافمان نمی رساند.بیایید یک بار برای همیشه این به اصطلاح کارشناسان را دوباره به جای نظر دادن و مشکل درست کردن برای بقیه به سر بساط خودشان برگردانیم .جایی که به ان تعلق دارند تا با حرفهای هپروتی خودشان کسی را گمراه نکنند.

بیایید تا با اگاهی بیشتر به بازار و فروشنده ها و اهداف گروه های ساختگی تلگرام نگاه کنیم تا شاهد بر باد رفتن اندوخته و تلاشهایمان نباشیم.

 

این را فراموش نکنیم که جیب بر ها برای جیب بری دعوای ساختگی درست می کنند و بحث های الکی راه می اندازند .گروه های تلگرامی محل مناسبی برای مشورت و وقت گذاشتن نیستند .با کارشناسان درست و واقعی مشورت کنیم یا با شرکتهای خارجی که دورتر از این هیاهو هستند در تماس باشید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 30 ارديبهشت 1396 05:57
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: شایعات در مورد اکیورت لوکاتورز »

تماس با اسپادانا فروش دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب

آدرس : امارات متحده عربی دبی دیره بین اتصالات و شهرداری ساختمان المصرف شماره 5

 شماره تماس : 00971508799773  - 0097142501354  شماره تماس ایران : 09195699287

پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     کانال تلگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا    اینستاگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب    آپارات فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا

X

Right Click

No right click