فریبکاری جدید جعلی سازان

  • AZARI
  • شنبه, 16 ارديبهشت 810 06:10
  • منتشرشده در هشدارها
  • خواندن 1426 دفعه

یکی از شرکتهای بازار ایران که متاسفانه به تقلب و جعلی فروشی معروف است در پی عدم توانایی برای رقابت سالم اقدام به آلوده نمودن فضا نموده است و با ساختن یک کلیپ جعلی ذهن مشتریان را مشغول کرده و با این داستان سراسر دروغ مدعی شده است که یک ای اکس پی 4500 EXP خریده است و فریب خورده است و مال باخته است.

نکته جالب این است که این دوست به اصطلاح مال باخته یک سایت کامل اجاره کرده وبرای آن تبلیغ اینترنتی خریده است.این اقدام در پی فاش شدن مکالمه تلفنی این دوست محترم با یکی از فروشندگان و همکاران ایشان صورت گرفته است که در آن به روشنی و وضوح اعتراف می کند که فقط جعلی می سازند و هدف فقظ سودجویی از طریق فریب مشتریهای عزیز است.تصور بر این است که این اقدام برای پوشاندن افتضاح لو رفتن کلیپ مکالمه این شخص با فروشنده این شرکت است.

 

در کلیپ پر ایراد که در باغ این شخص گرفته شده است و فیلم بردار حرفه ای سعی در این دارد که صورت این فروشندگان به اصطلاح مال باختگان را نشان ندهد . باغی که از فریب بیچارگانی که برای خرید یک دستگاه خوب تمام مال و امواد خود را فروخته اند خریداری شده است.

 

منوی اول دستگاه ای اکس پی 4500 EXP مگنتو متر است که برای تمیز کردن اهن های سطح زمین به کار می رود و هدف آن نه جستجوی طلا بلکه پیدا کردن اهن است که در اسکن دقیق ما تاثیر نگذارد .

 

بعید به نظر می رسد که این دوستان بی اطلاع از این نکته باشند که مگنتومتر همان طور که از اسمش پیداست کار آهن ربایی می کند .بعد به عمد با انتخاب این منو نقره های چند هزار ساله خود را نه جلوی سوپر سنسور بلکه در کناره آن می گیرد.قرار نیست این منو هیچ فلز ارزشمندی را پیدا کند .در کناره سوپر سنسور هم هیچ سنسوری نیست که نقره های جعلی شما را حس کنداین گزینه .تخصصی برای پیدا کردن اهن روی سطح ساخته شده است. بعد با گرفتن یک آهن جلوی سنسور در این حالت به خیال خام خود ثابت می کند که دستگاه های اوکی ام آهن یاب هستند .

 

اگر همین دوستان به منوی دوم و سوم که مخصوص طلایابی و گنج یابی است رفته بودند و کار کرده بودند دقیقا همان نقره های جعلی انها را هم نشان می داد.بعد هم به عمد در گزینه دوم هم که برای طلا یابی و گنج یابی است سنوپر سنسور را که همیشه باید عمود برزمین باشد به صورت افقی گذاشته اند .:مثل اینکه شخصی در یک اتوموبیل نشسته باشد وبدون درگیر کردن جعبه دنده گاز بدهد و مدعی بشود که ماشین فقط اتاق فلزی است و حرکت نمی کند و با این فیلم ما ثابت می کنیم.

 

اگر به صورت سالم نمی توانید رقابت کنید کتک زدن .ادم ربایی ، دعوا جنجال و دروغ سازی عمر زیادی ندارند و خیلی سریع افتاب از پشت ابر در می اید .

ای مدعی دلت گر از این باده مست نیست

در عیب ما مرو که تو را حق به دست نیست

در مهر او چو ذره هواگیر شو بلند

کین ره به پای سایه نشینان پست نیست

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 26 مهر 1396 12:16
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: « شرکت اسپادانا

تماس با اسپادانا فروش دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب

آدرس : امارات متحده عربی دبی دیره بین اتصالات و شهرداری ساختمان المصرف شماره 5

 شماره تماس : 00971508799773  - 0097142501354  شماره تماس ایران : 09195699287

پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     کانال تلگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا    اینستاگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب    آپارات فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا

X

Right Click

No right click