هشدارها

هشدارها (6)

16 ارديبهشت 810

یکی از شرکتهای بازار ایران که متاسفانه به تقلب و جعلی فروشی معروف است در پی عدم توانایی برای رقابت سالم اقدام به آلوده نمودن فضا نموده است و با ساختن یک کلیپ جعلی ذهن مشتریان را مشغول کرده و با این داستان سراسر دروغ مدعی شده است که یک ای اکس پی 4500 EXP خریده است و فریب خورده است و مال باخته است.

نکته جالب این است که این دوست به اصطلاح مال باخته یک سایت کامل اجاره کرده وبرای آن تبلیغ اینترنتی خریده است.این اقدام در پی فاش شدن مکالمه تلفنی این دوست محترم با یکی از فروشندگان و همکاران ایشان صورت گرفته است که در آن به روشنی و وضوح اعتراف می کند که فقط جعلی می سازند و هدف فقظ سودجویی از طریق فریب مشتریهای عزیز است.تصور بر این است که این اقدام برای پوشاندن افتضاح لو رفتن کلیپ مکالمه این شخص با فروشنده این شرکت است.

 

در کلیپ پر ایراد که در باغ این شخص گرفته شده است و فیلم بردار حرفه ای سعی در این دارد که صورت این فروشندگان به اصطلاح مال باختگان را نشان ندهد . باغی که از فریب بیچارگانی که برای خرید یک دستگاه خوب تمام مال و امواد خود را فروخته اند خریداری شده است.

 

منوی اول دستگاه ای اکس پی 4500 EXP مگنتو متر است که برای تمیز کردن اهن های سطح زمین به کار می رود و هدف آن نه جستجوی طلا بلکه پیدا کردن اهن است که در اسکن دقیق ما تاثیر نگذارد .

 

بعید به نظر می رسد که این دوستان بی اطلاع از این نکته باشند که مگنتومتر همان طور که از اسمش پیداست کار آهن ربایی می کند .بعد به عمد با انتخاب این منو نقره های چند هزار ساله خود را نه جلوی سوپر سنسور بلکه در کناره آن می گیرد.قرار نیست این منو هیچ فلز ارزشمندی را پیدا کند .در کناره سوپر سنسور هم هیچ سنسوری نیست که نقره های جعلی شما را حس کنداین گزینه .تخصصی برای پیدا کردن اهن روی سطح ساخته شده است. بعد با گرفتن یک آهن جلوی سنسور در این حالت به خیال خام خود ثابت می کند که دستگاه های اوکی ام آهن یاب هستند .

 

اگر همین دوستان به منوی دوم و سوم که مخصوص طلایابی و گنج یابی است رفته بودند و کار کرده بودند دقیقا همان نقره های جعلی انها را هم نشان می داد.بعد هم به عمد در گزینه دوم هم که برای طلا یابی و گنج یابی است سنوپر سنسور را که همیشه باید عمود برزمین باشد به صورت افقی گذاشته اند .:مثل اینکه شخصی در یک اتوموبیل نشسته باشد وبدون درگیر کردن جعبه دنده گاز بدهد و مدعی بشود که ماشین فقط اتاق فلزی است و حرکت نمی کند و با این فیلم ما ثابت می کنیم.

 

اگر به صورت سالم نمی توانید رقابت کنید کتک زدن .ادم ربایی ، دعوا جنجال و دروغ سازی عمر زیادی ندارند و خیلی سریع افتاب از پشت ابر در می اید .

ای مدعی دلت گر از این باده مست نیست

در عیب ما مرو که تو را حق به دست نیست

در مهر او چو ذره هواگیر شو بلند

کین ره به پای سایه نشینان پست نیست

ادامه مطلب...
21 -2664

اسپادانا نماینده قیمت فروش انواع جدید ترین بهترین دستگاه فلزياب طلاياب گنج ياب حفره یاب معدن یاب ردیاب تصويري پالسی حرفه ای ماهواره ای ساخت شرکت آمریکایی لورنز خريد felezyab

 

شما می توانید ما را در لیست نمایندگان معتبر تولید کننده فروش انواع جدید ترین بهترین محسولات دستگاه های فلزياب طلاياب گنج ياب حفره یاب معدن یاب ردیاب تصويري پالسی حرفه ای ماهواره ای ساخت شرکت  معتبر سازند تولیدی کننده آمریکایی لروپایی و استرالیایی بیابید : 

 

 نماینده فروش انواع جدید ترین بهترین دستگاه فلزياب طلاياب گنج ياب حفره یاب معدن یاب ردیاب تصويري پالسی حرفه ای ماهواره ای ساخت شرکت  او کی ام آلمان OKM در امارات متحده عربی و ایران 

http://www.okmmetaldetectors.com/distributor.php?lang=en

 

 نماینده قیمت فروش انواع جدید ترین بهترین دستگاه فلزياب طلاياب گنج ياب حفره یاب معدن یاب ردیاب تصويري پالسی حرفه ای ماهواره ای ساخت شرکت لورنز آلمان LORENZ DEEP MAX GERMANY در امارات متحده عربی  

http://www.metaldetectors.de/uk/authorised-reseller.htm

 

 نماینده قیمت فروش انواع جدید ترین بهترین دستگاه فلزياب طلاياب گنج ياب حفره یاب معدن یاب ردیاب تصويري پالسی حرفه ای ماهواره ای ساخت شرکت گلد دیتکتورز یونان GOLD DETECTORZ Greece  در امارات متحده عربی 

http://imagelocators.com/index.php/2013-05-28-07-44-06

 

 نماینده قیمت فروش انواع جدید ترین بهترین دستگاه فلزياب طلاياب گنج ياب حفره یاب معدن یاب ردیاب تصويري پالسی حرفه ای ماهواره ای ساخت شرکت اکیورت لوکیتورز آمریکا Accuratelocators USA در امارات متحده عربی 

http://accuratelocators.com/dealers/

 

 نماینده قیمت فروش انواع جدید ترین بهترین دستگاه فلزياب طلاياب گنج ياب حفره یاب معدن یاب ردیاب تصويري پالسی حرفه ای ماهواره ای ساخت شرکت دلتا پالس Delta pulse در امارات متحده عربی 

http://deltapulse.eu/

 

 نماینده قیمت فروش انواع جدید ترین بهترین دستگاه فلزياب طلاياب گنج ياب حفره یاب معدن یاب ردیاب تصويري پالسی حرفه ای ماهواره ای ساخت شرکت رکس REX در امارات متحده عربی

http://rexmetaldetectors.com/?page_id=20

ادامه مطلب...
27 ارديبهشت 806

اخیرا یکی از همکاران عزیز و محترم به دلایل نامعلوم شروع به بدگویی از محصولات اکیوریت لوکاتورز امریکا کرده است و فرموده اند که اغلب ساخت بلوک شرق هستند و فاقد کارایی.دلیل هم آورده اند که چون مثلا پرو اکیو مستر ساخت بلغارستان در این سایت به فروش گذاشته شده است پس می توان یک صغری و کبری منطقی درست کرد که همه این محصولات ساخت بلغارستان است.بعد همین ادعای خود را هم نقض فرموده و فرموده اند که کلا ساخت اصفهان و بچه های اصفهان است .

 


نکته یک : شرکت امریکایی محصولاتی که محصول خودش است به اسم محصولات خودش می فروشد و محصولاتی که به خاطر کارایی انها در سایت خودش معرفی می کند به اسم همان کشورها می فروشد.

نکته دو : همین دوست محترم که تا چند ماه پیش کاشف محصولات روسیه و بلغارستان بودند و معتقد بودند چون خاک ما تغریبا یک نوع خاک است این محصولات بهتر در ایران جواب می دهند مشخص نیست به چه دلیلی یک هو پیمان شکستند و خط بطلان بر محصولات بلوک شرق کشیدند .

نکته سه : خود این دوست محترم افتخار دارد که محصولات دست ساز یونان و بلغارستان را تا 160 هزار یورو در ایران به دست مشتریها می رساند چه شده که الان محصولات بلوک شرق فاقد کیفیت است ؟آیا این شامل همه آن دستگاه هایی که ایشان فروخته اند هم می شود؟

نکته چهار :

شرکت ما هم با کسی عهد برادری نبسته است. ولی اگر تولیدات شرکت اکیوریت ساخت ایران بود پس دو تلفن 24 ساعته  آمریکا که  هر موقع جوابگو هستند داخل سایت اکیوریت چکار می کند؟

نکته پنج:

 

قدیمیهای این کار به یاد دارند که در سال 2003 اکیوریت لوکاتورز امریکا تنها نماینده فروش محصولات او کی ام در جهان بود و از طریق آمریکا محصولات شرکت آلمانی را می فروخت.آقای Frank Caster هم از طرف شرکت آلمانی در شرکت آمریکایی حضور داشت تا به مشتری های دو طرف سرویس بدهد.در فیلم های قدیمی شرکت اکیوریت هم آقای فرانک که به مراتب از الان جوان تر بود شیوه کار با محصولات او کی ام را اموزش می داد.

بعد ها دو شرکت از هم جدا شدند و هر کدام راه خودشان را ادامه دادند .اما اگر کسی فیلم آموزشی روورسی و رووردولوکس را داشته باشد می بیند که اقای فرانک در شرکت اکیوریت لوکاتورز این دو محصول او کی ام آلمان رااموزش می دهد .حال چگونه این شرکت که پانزده سال پیش جزیی از شرکت او کی ام آلمان بوده است می تواند اصفهانی باشد ادعای کذبی است که اثبات ان بر مدعی است .

 

 

قصه کوتاه کن ای ناصح و از ما بگذر
یکدم از عمر گرانمایه هدر نتوان کرد
عماد خراسانی

ادامه مطلب...

مراقب جیب بر های گروه های تلگرام باشید

 

جیب بر های حرفه ای برای اینکه کار خودشان را بدون دردسر انجام بدهند عموما با ایجاد یک دعوای ساختگی حواس قربانی خود را پرت می کنند تا همکار و شریک آنها جیب ناظر این دعوا را بزند و بعد که به هدفشان رسیدند به سرعت ناپدید می شوند و می ماند قربانی مال باخته که خیلی وقتها حتی نمی فهمد این دعوای ساختگی واسه دزدین پول او طراحی و اجرا شده بود.

ادامه مطلب...

 

خیمه مافیای خاندان الرفاعی در بازار فلزیاب ایران و منطقه

 

اخیرا هر کسی اینترنت را برای یک دستگاه فلزیاب یا طلایاب جستجو می کند بلافاصله چندین سایت که با تبلیغ گوگل و اینترنتی بالا آمده اند به چشم می خورند .

ادامه مطلب...

تماس با اسپادانا فروش دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب

آدرس : امارات متحده عربی دبی دیره بین اتصالات و شهرداری ساختمان المصرف شماره 5

 شماره تماس : 00971508799773  - 0097142501354  شماره تماس ایران : 09195699287

پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     کانال تلگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا    اینستاگرام فلزیاب طلایاب گنج یاب    آپارات فلزیاب طلایاب گنج یاب اسپادانا

X

Right Click

No right click